SOUHLAS S POSKYTNUTÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  1. Udělujete tímto souhlas Jitce Mayerové, se sídlem Hluboká 94/16, 586 01 Jihlava, IČ: 08964181 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen "Nařízení") zpracovávala tyto osobní údaje:
    Jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo a údaje, které dobrovolně vyplníte do popisného pole je možné zpracovat za účelem cílení reklamy, zasílání obchodních sdělení a ukládání vašich nákupních preferencí. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu jednoho rok.
  2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním emailu na adresu: jmayerova@mmreality.cz
  3. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

    vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.