KDO JSEM

Jak   jsem se dostala k  nemovitostem?

Jitka Mayerová realitní makléř
Jitka Mayerová realitní makléř


Po úspěšném absolvování střední školy v oboru propagační výtvarnictví a propagační grafika jsem se vrhla do samostudia účetnictví a marketingu. S těmito základy jsem chtěla začít podnikat. Ovšem při hledání vhodných prostor jsem prošla neskutečné množství budov, zamilovala jsem se do realit a můj životní směr se změnil. Po nabytí dalších zkušeností jsem začala investovat do koupi bytů, které jsem následně opravila, vybavila a hned prodala nebo pronajala na delší dobu. Po roce a půl vlastních nákupů a prodejů jsem začala spolupracovat s realitní kanceláří M&M reality. Každý den mé práce je jiný, proto mě baví být realitním makléřem. S každou další nemovitostí se posouvám kupředu. Mám nové nápady, zkušenosti a inspiraci, jak nejlépe vyplnit nejen Vaše očekávání o obchodu a službách, které nabízím, ale i to mé. Baví mě sebevzdělávání, sledování nových trendů, zkoumání nových technologií a v neposlední řadě také zákonů, zvyků a realitního trhu všeobecně.

Certifikace, pojistka a školení

 Nemovitost neprodáváte ani nekupujete každý den. Pro většinu z Vás je to životní krok a obrovský posun kupředu plný emocí, obav a očekávání. Věřím tomu, že každá nemovitost je jiná. Má svůj příběh, tak jako Vy. Podle toho volím specifický přístup ke každému obchodu, který mi s důvěrou svěříte. Fandím originalitě, takže nejsem jako "každý jiný" realitní makléř působící na Vysočině. Mým hlavním cílem je profesionální přístup, zajištění celého procesu koupě, prodeje či pronájmu a Vaše spokojenost.

Mám své zásady

Žiji tady s Vámi

Od roku 2010 bydlím a pracuji v Jihlavě. Znám místní lidi, lokalitu a mapuji trh nemovitostí v okolí. Vím, jak se tu žije a co místní obyvatelé očekávají od svého bydlení.

Spolupracuji s odborníky

Všechny aspekty obchodu jsou kolikrát zamotané a může se objevit problém. Pokud jej nejsem schopná vyřešit sama, kontaktuji jednoho z našich odborníků.

Vzdělávám se

Můj další koníček je četba. Neustále jezdím na školení a semináře, komunikuji s kolegy. Já sama investuji do realit a tudíž jsou správné informace pro mě stěžejní.

Používám moderní techniku

Kvalita je odrazem profesionality. Fotografie, půdorys, videoprohlídky, home staging, určení správné ceny podle cenové mapy, vytvoření správné atmosféry a férový přístup je pro mě samozřejmostí.

Investuji čas a peníze

Pouhá inzerce na 10ti stánkách a čekání na zázrak dnes již nestačí. Osobní databáze klientů a promyšlený marketing upevní či zvýší cenu a výrazně zkrátí čas prodeje.

Pracuji exkluzivně

Jako v každém vztahu je i mezi námi potřeba důvěra a pokud není, tak nejsou ani správné výsledky. Proto mi musíte plně věřit a dát možnost vás přesvědčit o tom, že prodej může proběhnout i bez problémů.