MÉ SLUŽBY

Co Vám mohu nabídnout?

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Jak již čekáte, zabívám se především prodejem nemovitostí. Váš dům, byt, chatu či jinou budovu si prohlédnu, zhodnotím, určím cenu, nastavím vhodnou prodejní strategii a po mém boku projdete celým procesem. Více naleznete zde. 

CHCETE KOUPIT NEMOVITOST?

Máte v hlavě jasnou představu o svém novém bydlení, ale nevíte kde ho hledat nebo jaké máte finanční možnosti? Kolik by asi taková nemovitost měla stát, aby jste nezaplatili moc? A co smlouvy? Kdo zaručí, že při prodeji pošlete peníze, ty dorazí kam mají a nemovitost se opravdu přepíše na Vaše jméno? Pokud na tyto otázky neznáte jasnou odpověď, můžeme na to přijít společně. Sdělíte mi svou představu a najdeme pro Vás přesně to, co hledáte. 

ODHAD NEMOVITOSTÍ

Odhad k dědickému řízení

Je to smutné, když nás další dobrý člověk opustí. Najednou se před Vámi vynoří spousta neodkladných povinností a zařizování ohledně pozůstalosti. Ve stresu a smutku často reagujeme přehnaně ukvapeně. Chceme se narychlo všeho zbavit, nechat to za sebou, mít to prostě "z krku". Snadno se pak může stát, že přijdeme o peníze, které potřebujeme každý. Odhad nemovitosti Vám pomůže. Pokud se musíte vypořádat kupříkladu se svými sourozenci, asi Vás překvapí, že často cenu majetku určují svým prohlášením dědicové. V případě, že s některým z dědiců máte spor, tak Vám držím palce. Další kdo může určit cenu je správce pozůstalosti a nebo někdo, koho vybere, což bývá ve většině případů realitní makléř. Předejděte zbytečným sporům a především si sami udělejte představu o ceně majetku. Nikdo Vám pak nepomaže "med kolem pusy". 

Odhad k prodeji

Chystáte se prodat nemovitost, ale netušíte za kolik? Z pravidla se lidé kouknou na internet do inzerce a odhadnou si cenu, podle toho, co se tam nachází. Přihodí si bonusových sto, dvě stě tisíc a prodávají na jednom portálu, bez jakýchkoliv služeb pro kupujícího, často se strašidelnými fotografiemi a krátkým, neurčitým popiskem. Ovšem tito lidé zapomínají, že nejsou sami a tudíž je jejich cena zkreslená. Na internetu je pouze cena za kterou se nemovitost "prodává", ne za kterou se skutečně "prodala". A to je velký rozdíl. Díky tomuto počátečnímu předražení a špatné prezentaci, ztrácí nemovitost časem na prodejní hodnotě. Ve většině případů je taková nemovitost nakonec prodána pod cenou. Hlavní roly zde hraje spousta faktorů a jedním z nich je správná cena.