FINANCE

Finanční plánování

Součástí našeho života by rozhodně mělo být finanční plánování. Jeho smyslem je najít optimální cestu k vašim strategickým finančním cílům. 

Pomohu vám kvalitně bydlet, naspořit na plánované výdaje i získat rezervy na ty neplanované. Poradím vám, jak připravit prostředky pro děti do života, jak vybudovaný finanční majetek chránit nebo jak se finančně připravit na ekonomicky neaktivní etapu života - důchod, pracovni neschopnost nebo dokonce inviladitu.

Finanční plánování je zkrátka projevem odpovědného přístupu k vlastním financím.

Díky dobře nastavenému finančnímu plánu, dlouhodobé spolupráci a pravidelným servisním schůzkám dosahujeme lepších výsledků. Naši klienti si mohou být jisti, že mají vždy někoho, kdo stojí za nimi a na koho se mohou obrátit, dá se říci ve všem. Podívejte se na to, proč je důležité finančně plánovat a jaké výhody to pro vás má.  

Jednoduše kdo je připraven, není překvapen a toho se já a moji spokojení klienti držíme.

Rozsah finančních služeb

Běžné a spořící účty

Učty pro podnikatele

Kreditní karty, kontokorent

Životní pojištění

Pojištění nemovitostí

Pojištění povinné a havarijní

Spotřebitelské úvěry

Hypoteční úvěry

Úvěry pro podnikatele a developery

Hypoúvěry a úvěry ze stavebního spoření

Stavební spoření

Investice

Penzijní produkty

Pojištění odpovědnosti

Pojištění domácích mazlíčků

Vše co je nyní potřeba udělat, aby jste mohli také začít finančně plánovat a získat tak výhodu oproti ostatním, je domluvit si schůzku. Zde dostanete více informací o tom, jak pracuji a kdo jsem a o tom, jak to vše funguje. Následné rozhodnutí zda se vám bude spolupráce líbit,  nechám na vás a na vašem uvážení. Budu se těšit na to, že se potkáme a dáte mi šanci ukázat vám nové způsoby a inovace ve světě financí a realit.