O MNĚ

Kdo jsem

Velmi ráda čtu, to ví všichni moji přátelé. Proto mi jeden z nich půjčil knihu KIYOSAKI, Robert T. Bohatý táta, chudý táta: co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne. Změnil mi tím uvažování a to od základu. Nadchl mě pro realitní business, investice a vlastně vše, co se točí kolem pasivního příjmu a finanční jistoty. Pochopila jsem, že se vyplatí odložit si zdroje, které mám teď navíc stranou, uložit je do rozumného aktiva, kde začnou pracovat pro mě a i v dobách finančně nepříznivých mohu být klidná.

Jitka Mayerová - Majitelka a jednatelka firmy JM RK s.r.o., odhadce, realitní makléř a finanční konzultant
Jitka Mayerová - Majitelka a jednatelka firmy JM RK s.r.o., odhadce, realitní makléř a finanční konzultant

V roce 2016 jsem se stala investorem do nemovitostí. Následně v roce 2020 realitním makléřem a po nějaké době jsem zatoužila inspirovat i další lidi, na které se hrne spousta informací z různých finančních institucí a reklam. Snažím se tak klienty nasměrovat, aby se přestali ztrácet v nepřeberném množství produktů, nevymýšleli zbytečně složitá řešení, která na sebe nenavazují a tudíž ani nenesou očekávaný výsledek. 

V roce 2024 jsem založila vlastní realitní kancelář JM RK s.r.o., která je schopna klientům zajistit nadstandartní servis při prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti včetně odhadu, který má již profesionální ráz. Dále kompletně finanční služby, finanční plánování a pravidelný servis.

Spolupracuji s klienty na stabilizaci a zlepšení jejich finanční situace. Mým úkolem je zhodnotit aktuální stav, připravit finanční plán, který bude ucelený, bude vám dávat smysl a především bude reagovat na vaše potřeby jak v přítomnosti, tak v budoucnosti. Správná strategie a pravidelné servisní schůzky jsou základem finančního plánování, tedy i dosažení cíle v podobě finanční nezávislosti.

Každá cesta, ať je jakkoliv dlouhá, začíná prvním krokem. Je důležité jej ovšem udělat. Ráda vás budu na této cestě doprovázet a ukážu vám, že to, co považujete dnes za nereálné, je možné uskutečnit.

Ve volném čase

Jak jsem již zmiňovala, ráda čtu, vzdělávám se a pracuji na osobním rozvoji. Neležím ovšem jen v knihách. Ráda trávím čas se svou rodinou, chodím do přírody, poznávám krásy Česka a sedávám s přáteli u dobré kávy, která je mou radostí i slabostí.

Také bych se neobešla bez gastroturistiky. Mám ráda nové chutě a vůně, nejvíce mě baví italská a asijská kuchyně.  Odměňuji se saunou, plaváním, poslechem hudby a hřeším krémovými dortíky a zmrzlinou.

Ve svém blízkém okolí si vážím upřímnosti a důvěry, což je také základem mého přístupu v práci s klienty.