O MNĚ

Jitka Mayerová - Odhadce, realitní makléř a finanční konzultant
Jitka Mayerová - Odhadce, realitní makléř a finanční konzultant

Kdo jsem

Velmi ráda čtu, to ví všichni moji přátelé. Proto mi jeden z nich půjčil knihu KIYOSAKI, Robert T. Bohatý táta, chudý táta: co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne. Změnil mi tím uvažování. Nadchl mě pro realitní business, investice a vlastně vše, co se točí kolem pasivního příjmu a finanční jistoty. Pochopila jsem, že se vyplatí odložit si zdroje, které mám teď navíc stranou, uložit je do rozumného aktiva, kde začnou pracovat pro mě a i v dobách finančně nepříznivých mohu být klidná.

Po nějaké době jsem zatoužila inspirovat i ostatní lidi, na které se hrne spousta informací z různých finančních institucí a reklam. Snažím se tak klienty nasměrovat, aby se přestali ztrácet v nepřeberném množství produktů, nevymýšleli zbytečně složitá řešení, která na sebe nenavazují a tudíž ani nenesou očekávaný výsledek.

V tomto oboru se pohybuji od roku 2020 a spolupracuji s klienty na stabilizaci a zlepšení jejich finanční situace. Mým úkolem je zhodnotit aktuální stav, připravit finanční plán, který bude ucelený, bude vám dávat smysl a především bude reagovat na vaše potřeby jak v přítomnosti, tak v budoucnosti. Správná strategie a pravidelné servisní schůzky jsou základem finančního plánování, tedy i dosažení cíle v podobě finanční nezávislosti.

Každá cesta, ať je jakkoliv dlouhá, začíná prvním krokem. Je důležité jej ovšem udělat. Ráda vás budu na této cestě doprovázet a ukážu vám, že to, co považujete dnes za nereálné, je možné uskutečnit.

Ve volném čase

Jak jsem již zmiňovala, ráda čtu, vzdělávám se a pracuji na osobním rozvoji. Neležím ovšem jen v knihách. Ráda trávím čas se svou rodinou, chodím do přírody, poznávám krásy Česka a sedávám s přáteli u dobré kávy, která je mou radostí i slabostí.

Také bych se neobešla bez gastroturistiky. Mám ráda nové chutě a vůně, nejvíce mě baví italská a asijská kuchyně.  Odměňuji se saunou, plaváním, poslechem hudby a hřeším krémovými dortíky a zmrzlinou.

Ve svém blízkém okolí si vážím upřímnosti a důvěry, což je také základem mého přístupu v práci s klienty.