REALITY

Prodej nemovitostí

Nemovitost neprodáváte ani nekupujete každý den. Pro většinu z vás je to životní krok a obrovský posun kupředu plný emocí, obav a očekávání. Věřím tomu, že každá nemovitost je jiná. Má svůj příběh, tak jako vy. Podle toho volím specifický přístup ke každému obchodu, který mi s důvěrou svěříte. Fandím originalitě, takže nejsem jako "každý jiný" realitní makléř působící na Vysočině. Mým hlavním cílem je profesionální přístup, zajištění celého procesu koupě, prodeje či pronájmu a vaše spokojenost.

Většina z nás je ochotna zaplatit za práci, ale musí být kvalitní. Například nový účes necháme vytvořit odborníka, tedy kadeřnici, která má nůžky od rána do večera v ruce a ostříhá desítky lidí denně, takže jsme si jisti, že po jejím zásahu nepřijdeme o víc vlasů, než si budeme přát. Když kupujeme ojeté auto, necháme si ho prohlédnout automechanikem, který opravuje auta každý den a vyzná se ve svém oboru, tudíž najde chybu, která by nás mohla stát spoustu peněz na víc. Mluvíme o částkách v řádu tisíců za práci těchto lidí a přeci bychom do toho bez nich nešli, protože máme jistotu, že to dopadne dobře, že nám ušetří trápení a čas se sháněním informací a běháním po úřadech, učením se nových věcí, nehledě na roky jejich zkušeností. Nechceme nic riskovat.

Jak je tedy možné, že když nenecháme na své auto sáhnout jen tak někoho, tak dům nebo byt, střechu nad hlavou za několik milionů korun, si chceme prodat sami bez jakýchkoliv zkušeností a tušení, co nás vše čeká a co si musíme doopravdy pohlídat? Pokud to víte a dokážete to sami, tak vám přeji hodně štěstí s prodejem a nemusíte už číst dál. Jestli si ale nejste jisti a chcete vše nechat na odborníkovi, který je každý den v terénu, komunikuje s dalšími lidmi v podobné situaci, pohybuje se na poli realit už několik let, tak mi věnujte dalších pár minut a já vám ukážu, co nás společně čeká. Jakým způsobem spolu projdeme celým procesem prodeje a jak budeme předcházet problémům. Ukážu vám co vše jsem schopná pro vás udělat.

Proces prodeje

První kroky

 • Zjistím vaše potřeby
 • Představím vám, jak dokážu pomoci
 • Zjistím podstatné skutečnosti o nemovitosti


Aktivně najdu kupce

 • Zvolím efektivní inzerci
 • Povedu prohlídky se zájemci
 • Povedu vyjednávání o ceně
 • Naše call centrum je k dispozici 24 h denně

Zatraktivním nemovitost

 • Poradím s úpravou nemovitosti
 • Pořídím profesionální fotografie
 • Vytvořím působivou prezentaci nemovitosti

Vyřídím “papírování”

 • Připravím smluvní dokumentaci
 • Zařídíme převod na katastru nemovitostí
 • Budu asistovat při předání nemovitosti
 • Poradím s daňovými otázkami prodeje

Rozsah realitních služeb

Ocenění nemovitosti

Prodej nemovitostí

Pronájem a podnájem nemovitostí

Pomoc při zápisu nemovitosti/ “černé stavby” do katastru nemovitostí

Asistence při koupi nemovitosti - kontrola veškeré smluvní dokumentace, tipy na co si dát pozor

Asistence a pomoc při zakládání SVJ a rozdělení na bytové jednotky + vyhotovení prohlášení vlastníka

Geodetické a právní služby ve spolupráci s geodetickou firmou

Vyřízení zhotovení energetického štítku

Rozdělení a sloučení nemovitostí/ pozemků

Ukázka prodaných a pronajatých nemovitostí

Pronájem

Pozemky

Ceník

"Rychloodhad"

Potřebujete jen orientačně vědět jak si vaše nemovitost stojí na trhu, chcete si ověřit zhodnocení investiční nemovitosti v čase nebo jste prostě jen zvědaví? Tento odhad neobsahuje podrobnější analýzu, ale dozvíte se tržní hodnotu.

500 Kč

Odhad pro dědické nebo rozvodové řízení

Podrobný odhad tržní hodnoty. Cena za jednu nemovitost. V případě více nemovitostí je cena individuální dle počtu a náročnosti odhadu.

3 000 Kč

Odhad pro prodej

Podrobný odhad tržní hodnoty s analýzou vývoje počtu prodejů v dané lokalitě, průměrnou dobou prodeje, počet obdobných nemovitostí prodaných v posledních šesti měsících, vývoj cen podobných nemovitostí a další. V případě prodeje s námi je odhad ZDARMA.

3 000 Kč

Asistence při koupi nemovitosti na vlastní bydlení

Asistence zahrnuje kontrolu právního stavu nemovitosti, veškeré smluvní dokumentace, vysvětlení pojmů, provedení celým procesem koupě, komunikace s druhým makléřem prodávajícím nemovitost, a další. Asistence není časově omezena. Konec spolupráce nastává okamžikem předání nemovitosti do vašich rukou.

10 000 Kč

Asistence při koupi investiční nemovitosti

Tato asistence zahrnuje vše co asistence při koupi nemovitosti na vlastní bydlení. Případné další služby (propočet zhodnocení, průzkum trhu, vyhodnocení vhodnosti nemovitosti, a další) jsou účtovány zvlášť dle potřeb klienta. Asistence není časově omezena. Konec spolupráce nastává okamžikem předání nemovitosti do vašich rukou.

10 000 Kč

Odhad nemovitosti pro účely prodeje, dědického a rozvodového řízení

Při prodeji hraje jednu z nejzásadnějších rolí nastavení správné ceny. Bohužel tu často nezjistíte  porovnáním okolních nemovitostí v inzerci. To že o dvě ulice vedle prodává někdo nemovitost za určitou cenu ještě neznamená, že vaše nemovitost se  prodá za tu samou. Hodnota totiž může být nejen nižší, ale i o dost vyšší. Další domněnkou je také to, že když nemovitost z inzerce zmizí, tak byla prodána za poslední uvedenou cenu. Velice často se ovšem stává, že kupec nabídne cenu nižší a majitel ji po delší době prodeje akceptuje nebo se sejde na jedné nemovitosti více zájemců a cena se navýší. V každém případě je lepší znát názor odborníka a mít pro kupce připravený pádný argument potvrzující hodnotu nemovitosti.

Aby vše proběhlo v pořádku při dědickém a rozvodovém řízení, potřebujete názor o tržní hodnotě nemovitosti. Ve zpracovaném dokumentu najdete pečlivou analýzu podobných již prodaných nemovitostí a další důležité informace. Více nalezne v článku níže.

Mám zájem o vypracování odhadu

Stačí vyplnit krátký dotazník níže se základními informacemi. V nejbližších dnech se s vámi spojím.