Naše první bydlení


Tento byt koupil investor v původním stavu. Opravil jej a nabídl k prodeji sám. O byt byl sice zájem, ovšem nedařilo se mu jej prodat a došlo i na snižování ceny. Když mě oslovil, tak jsme cenu zvýšili na původní, profesionálně nafotili,  nabídli do inzerce a oslovili naše poptávající klienty. Na prohlídce se rohod mladý pár pro koupy prvního vlastního bydlení. Pomohli jsme jim s financováním, postarala jsem se o veškerou smluvní dokumentaci, pohlídala přepis na katastru a na konec předala klíče k jejich snu.

Častým důvodem, proč se vyskytují problémi s prodejem, i když je byt krásný a zájemců je hodně, je ten, že kupující nevědí co je čeká a nemají nikoho, kdo by jim pomohl. Otázky jako “Dostaneme hypotéku?” nabo “Je opravdu tato nemovitost technicky v pořádku?”jim brání v rozhodnutí. Zkrátka se bojí, že udělají chybu. 

Přidanou hodnotou realitního makléře je nejen profesionální zpracování zadané zakázky, ale i dodání veškerých informací, poradenství a především opory jak pro kupující, tak pro prodávající. Výhodou je také prodej s jedním realitním makléřem a ne dvaceti, protože nedochází k dezinformacím a chaosu u prodeje. Zároveň vše řeší jeden člověk a naprosto přesně ví, v jaké fázi ochod je a je tedy schopen vám podat aktuální informace.