Podrobný proces prodeje

Cesta obchodem 

aneb společně to zvládneme na jedničku

1. První schůzka

- poznáme se

Na první schůzce se Vám ještě jednou představím i se zbytkem mého týmu, který se mnou spolupracuje. Řekneme si důvody, proč prodáváte, jakou máte o prodeji představu, v jaké situaci právě jste a jak moc na prodej spěcháte. Následně se podíváme na nemovitost, kterou chcete prodat a zkompletujeme veškeré informace, například list vlastnictví, nabývací titul, dispoziční plán, průkaz energetické náročnosti a podobně.

2. Podmínky spolupráce a cena

- ať máme jasno

Díky porovnávací odhadní metodě, cenovým mapám, aktuálním nabídkám v okolí a již prodaným nemovitostem stanovím tržní hodnotu. Určíme si podmínky a navrhneme prodejní plán, abychom udrželi správný směr, kterým se bude vše ubírat.

3. Příprava nemovitosti

- vytvoření prezentace

Pokud to bude potřeba, tak Vaši nemovitost vyklidím, vymaluji, udělám případně menší opravy nebo i vyladím homestagingem. Mám možnost nafotit, udělat půdorys, 3D model, 3D model za použití matterportu, vizualizaci budoucí rekonstrukce, videoprohlídku, videoprohlídku za pomoci dronu, homestaging, vytvoření webových stránek a brožury, kterou dostanou zájemci po prohlídce.

4. Spuštění inzerce

- propagace nejen na klasických servrech

Spustím inzerci na nejnavštěvovanějších servrech. Počet servrů je pohyblivý. Když nám nepřichází žádná odezva, tak server nahradím jiným, který funguje. Je možná i FB, Instagram a YouTube reklama podle typu nemovitosti. Díky dlouholetým zkušenostem mám také klienty, kteří u mě hledají pomoc s koupí nemovitosti. Ano i tyto klienty osobně pozvu na prohlídku.

5. Prohlídkový den

- návštěva nemovitosti se zájemcem

Dalším krokem už je prohlídka s budoucími kupujícími. Když se zamilují do Vaší nemovitosti a rozhodnou se pro koupi, tak je prověřím, abychom věděli, že mají dostatečné prostředky. Pokud je vše v pořádku, tak se můžeme posunout dál.

6. Podpis rezervační smlouvy

- a složení blokovacího depozita

Máme ideálního kupce a pokročíme k podpisu rezervační smlouvy. Pokud kupující složí blokovací depozit, potvrdí vážnost svého zájmu.

7. Financování

- zprostředkování hypotečního úvěru

Náš kupující má určitý čas na vyřízení financování. Pokud platí hotově, tak není co řešit, ale pokud ne, tak mu pomůžu s hypotékou a vše zařídím. Také díky tomu přesně víte v jaké fázi obchodu jsme a co bude další krok.

8. Podpis kupní smlouvy

- cílová rovinka se blíží

Mé právní zastoupení vypracuje kupní smlouvu, kterou společně projdeme a odsouhlasíme. Jakmile má kupující schválené financování, přejdeme k podpisu na mé pobočce. Doručím za Vás návrh na vklad a kupní smlouvu na katastr nemovitostí, zaplatím kolky a pohlídám finální zápis zástavního i vlastnického práva.

9. Předání nemovitosti i peněz

- protržení pásky a vše je za námi

Po zapsání zástavního a vlastnického práva předáme nemovitost novému majiteli a Vám dorazí platba. Předávací protokol opět připravím.

10. Rozloučení?

- neopouštím Vás ani po prodeji

Pokud čekáte, že prodám Vaši nemovitost a tím mě přestanete zajímat, tak se mýlíte. Po několika měsících společné komunikace a emocích se už budeme znát, budete si jisti, co ode mě čekat. Jakmile Vás nahlodají nějaké otázky či problémy, tak se nebojte a obraťte se na mě. Nenechám Vás v tom a ráda pomohu i Vaší rodině či známým.

Rezervujte si svůj termín schůzky

Můžete si rezervovat schůzku ihned v kalendáři níže. Pokud si nejste jisti datumem, tak vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět nebo volejte ihned.